Produkty SONAX

Sonax Profiline Nano Paint Protect

SONAX Nano Paint Protect to wyprodukowany na bazie nanotechnologii preparat do długotrwałej ochrony lakieru, przeznaczony dla profesjonalistów. Zabezpiecza powierzchnię lakierów zwykłych, metalicznych i odpornych na zarysowania wyjątkowo twardą, przezroczystą powłoką zbudowaną z warstw nano-cząsteczek krzemianu. Intensywnie odświeża kolory, zapobiega osadzaniu się zabrudzeń oraz zapewnia szybkie spływanie wody z karoserii. W zależności od kondycji lakieru SONAX Nano Paint Protect nadaje połysk oraz zapewnia znakomitą ochronę lakieru.
Okres zabezpieczenia: 12 miesięcy.

SONAX ProfiLine PolymerNetShield

Preparat z technologią Hybrid Polymer dla wszystkich lakierowanych powierzchni. Tworzy sieć cząsteczek zawierającą komponenty nieorganiczne i organiczne zapewniając doskonałą ochronę lakieru. Łatwy i szybki w użyciu. Przywraca intensywność kolorów i zapewnia gładkość powierzchni bez hologramów i refleksów. Doskonałe uzupełnienie po użyciu produktu 236 041 Nano Paint Protect.
Okres zabezpieczenia: 6 miesięcy.

SONAX Profiline Speed Protect

Wysokiej klasy preparat do szybkiego zabezpieczenia lakieru. Wzmacnia jego blask i głębię koloru. Może być stosowany do wszystkich rodzajów lakieru. Posiada wysoką zawartość wosku Carnauba. Odpowiedni również do pielęgnacji syntetycznych dachów kabrioletów. Zawiera silikon.
Okres zabezpieczenia: 4 miesięcy.

SONAX Profliline Briliant Shine Detailer

Do zastosowania doraźnego, delikatnie i skutecznie czyści lekko zabrudzone powierzchnie, nie pozostawia rys. Nadaje lakierowi aksamitną gładkość i olśniewający, głęboki połysk. Odświeża wcześniej nałożone warstwy wosku, zapewnia dodatkowy efekt spływania wody.
Okres zabezpieczenia: 2 miesięcy.

Zobacz ceny    Umów się na detailing

KONTAKT

Uni-Plus
Strzegomska 42ac
53-611 Wrocław

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Zamknięte

TELEFON

+48 518 809 984

E-MAIL

myjnia@uni-plus.pl

PROMOCJE

uniplus_plakat ZIMA_70x100.cdr