Czyszczenie i pranie tapicerki

W naszej myjni procedura sprzątania nie ogranicza się do pobieżnego „ogarnięcia” wnętrza – w jej trakcie z dużą starannością realizujemy 4 następujące punkty:

Odkurzanie

Pod terminem odkurzania wnętrza kryje się zestaw czynności obejmujący wypłukanie/wytrzepanie dywaników , dokładne odkurzenie wnętrza  z odpowiednio profilowanymi końcówkami ułatwiającymi dotarcie do zakamarków, zastosowanie sprzężonego powietrza w miejscach, do których dostać się nie uda oraz dokładne wytarcie kurzu w całym pojeździe. Nie zastąpiony w tym procesie jest pistolet „TORNADOR GUN”, który służy do czyszczenia wszelkim zakamarkom kratek  w samochodach.

Mycie szyb

Mycie wszystkich szyb jest dwustronne, z uwzględnieniem doczyszczania na kantach – na co zwracamy szczególną uwagę (szyby są opuszczane), przy użyciu dobrych preparatów odtłuszczających i mikrofibry, aż do uzyskania efektu lustrzanego.

Pielęgnacja i czyszczenie plastików wewnętrznych i skór

Na elementy wnętrza pojazdu, takie jak plastiki i skóry nakładane są odpowiednie mleczka konserwująco-czyszczące – w zależności od Państwa życzenia, dające efekt matowy lub błyszczący.

Czyszczenie i nabłyszczanie plastików zewnętrznych oraz opon

Listwy, osłony lusterek, czy zderzaki samochodów częstokroć wykonane są z plastików nielakierowanych, w związku z czym również wymagają konserwacji i nabłyszczenia odpowiednimi do tego celu preparatami. W tym celu stosujemy żel lub silikon odpowiedni do rodzaju powierzchni. Opony  naszego samochodu również podlegają podobnemu zabiegowi konserwacji.

Zobacz ceny    Umów się na czyszczenie tapicerki

KONTAKT

Uni-Plus
Strzegomska 42ac
53-611 Wrocław

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Zamknięte

TELEFON

+48 518 809 984

E-MAIL

myjnia@uni-plus.pl

PROMOCJE