MYCIE AUTA

Oferta

Oferujemy szeroki wachlarz usług kompleksowej kosmetyki samochodowej. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilku lat w branży, pozwoliło nam na wypracowanie standardów umożliwiających utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług, a także obsługi Klienta. Gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonywanych przez nas usług. UNI-PLUS pracuje jedynie na wysokiej klasy preparatach firm SONAX.

Stosowane obecnie lakiery, skomponowane na bazie wody, stwarzają wysokie ryzyko powstawania uszkodzeń powierzchni lakierniczej w wyniku nieprawidłowego mycia pojazdu. Jedynie myjnia ręczna, w której stosowane są środki wysokiej jakości, dysponująca przeszkolonym personelem i odpowiednimi procedurami, jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo uniknięcia uszkodzenia Państwa pojazdu.

Mycie pojazdu

Przestrzegając odpowiedniej technologii, przy zastosowaniu agregatu wysokociśnieniowego spłukiwana jest dokładnie cała bryła samochodu oraz nadkola. Woda stosowana w odpowiedniej kolejności i pod odpowiednim ciśnieniem umożliwia wypłukanie wszelkich zanieczyszczeń eksploatacyjnych z miejsc niewidocznych i w inny sposób niedostępnych.

Pojazd poddany jest myciu dobrej jakości szamponem z użyciem gąbek samochodowych (najwyższa jakość gąbek i stosowanych kosmetyków w trakcie procedury mycia pojazdu ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa powłoki lakierniczej). Nasze standardy nie pozwalają na pominięcie w trakcie tej procedury elementów niewidocznych, takich jak progi i słupki drzwiowe, czy wnęki bagażowe.

Następnie samochód poddawany jest spłukaniu, wydmuchaniu pozostałości wody (min. lusterka, listwy) i wytarciu do sucha z zastosowaniem irchy samochodowej.

Czyszczenie i nabłyszczanie plastików zewnętrznych oraz opon

Listwy, osłony lusterek, czy zderzaki samochodów częstokroć wykonane są z plastików nielakierowanych, w związku z czym również wymagają konserwacji i nabłyszczenia odpowiednimi do tego celu preparatami. W tym celu stosujemy żel lub silikon odpowiedni do rodzaju powierzchni. Opony naszego samochodu również podlegają podobnemu zabiegowi konserwacji.

Zobacz ceny    Umów się na mycie auta

KONTAKT

Uni-Plus
Strzegomska 42ac
53-611 Wrocław

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00

Sobota – Niedziela: Zamknięte

TELEFON

+48 518 809 984

E-MAIL

myjnia@uni-plus.pl

PROMOCJE